KALİTE POLİTİKAMIZ

RoZa Plastik 45 yıllık tekstil tecrübesi ile 2010 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Üretim ağırlıklı plastik iplik taşıyıcı ürünler üretilmektedir. Bu gün RoZa Plastik'in ürün yelpazesi 900 ürün üzerindedir. Bu ürünler Ring Masuraları, Fitil Kalemleri, Boya Bobinleri, Silindirik ve Düz Konik gibi bir çok üretimde çözüm sağlayan patentli ürünler oluşturmaktadır.

RoZa Plastik makina ve kalıplarının tamamını İtalya'dan tedarik etmektedir. Ürünlerimiz ile ilgili tüm yeni dizaynlar ve ARGE çalışmaları İtalya'daki kalıphanemiz tarafından yapılmaktadır.

RoZa Plastik, müşterilerinin kullandığı iplik çeşitlerine göre ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Müşterilerimize önerilen ürünlerin tamamı müşterilerimizin iplik çeşidine ve prosesine göre farklılık göstermektedir. Kullanılan hammaddelerin tamamı orjinal olup, müşterilerimizin talep ettiği proseslere uygun teknik spektli hammaddeler kullanılmaktadır.

RoZa Plastik olarak hedefimiz, müşterilerimize daha düşük enerji tüketimi ve daha düşük yardımcı malzeme kullanımı ile daha fazla iplik üretimini sağlamaktır.

RoZa Plastik olarak İtalya, Amerika ve Mısır kardeş tesislerimiz ile dünya pazarlarına hitap etmeye devam ediyoruz.